Modlitwa tańcem i gestem w Domu Edyty Stein we Wrocławiu

ac /inf.pras.

publikacja 22.01.2020 13:35

Trwają zapisy na warsztaty modlitwy uwielbienia tańcem i gestem "Effatha, to znaczy: Otwórz się!" (Mk 7,31-37). Spotkanie będzie trwać od 21 do 23 lutego i będzie połączone z katechezami rekolekcyjnymi.

Modlitwa tańcem i gestem w Domu Edyty Stein we Wrocławiu W ostatnie dni karnawału zatańcz dla Pana. Materiały organizatorów

To już kolejna edycja podobnych warsztatów, odbywających się w Domu Edyty Stein przy ul. Nowowiejskiej 38 we Wrocławiu.

„Tym razem tematem wiodącym będzie Effatha, to znaczy: Otwórz się! W trakcie warsztatów będziemy starali się otworzyć nasze serca na przyjęcie Słowa, na spotkanie ze Stwórcą oraz relację z drugim człowiekiem” - tłumaczą organizatorzy.

Warsztaty rozpoczną się w piątek o 18.00 powitalną kolacją, a zakończą w niedzielę ok. 12.30.

W programie Msza św., omówienie symboliki gestów i kroków w modlitwie uwielbienia, katechezy wygłoszone przez cenionego rekolekcjonistę i ewangelizatora  diecezji toruńskiej ks. Sławomira Skonieczkę, nauka tańców uwielbieniowych, wieczór wspólnej modlitwy uwielbienia Boga tańcem. Koszt (w tym m.in. powitalnej kolacji, napojów, przekąsek w trakcie warsztatów) 85 zł.

Zapisy i informacje: taniecuwielbienia@gmail.com, tell. 607140117 lub 667794073, facebook: https://www.facebook.com/uwielbienietancem.

Niezależnie od warsztatów modlitwa tańcem odbywa się w Domu Edyty Stein w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o 20.00.