U św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu - dzień skupienia i koncert

Agata Combik Agata Combik

publikacja 11.02.2020 19:55

We franciszkańskiej parafii we Wrocławiu-Sołtysowicach w najbliższym czasie można zgłębić tajemnice nabożeństwa do Krwi Chrystusa, a na początku Wielkiego Postu wziąć udział w niezwykłym pasyjnym koncercie.

U św. Alberta Wielkiego we Wrocławiu - dzień skupienia i koncert Czciciele Krwi Chrystusa spotkają się we Wrocławiu-Sołtysowicach. Henryk Przondziono /Foto Gość

W sobotę 15 lutego od 11.00 w kościele pw. św. Alberta Wielkiego przy ul. Redyckiej 10 odbędzie się dzień skupienia dla Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.

– Rozpoczniemy go konferencją, którą wygłosi siostra adoratorka Krwi Chrystusa. Następnie odbędzie się adoracja, Msza św. o 12.00 i agapa. Spotkanie zakończymy o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy serdecznie czcicieli Krwi Chrystusa i wszystkich zainteresowanych – mówi o. Faustyn Zatoka OFM.

Proboszcz parafii pw. św. Alberta Wielkiego zaprasza już teraz także na koncert pieśni wielkopostnych, który odbędzie się w parafialnym kościele w sobotę 29 lutego o 19.00. Do uwielbienia Chrystusa cierpiącego pieśniami wielkopostnymi zaproszą zebranych Antonina Krzysztoń i Marcin Majerczyk.