Niedzielna Msza św. z kazaniem dla dzieci

Karol Białkowski Karol Białkowski

dodane 21.03.2020 17:33

Szybko się przyzwyczailiśmy do zupełnie nowej rzeczywistości, w której jesteśmy zmuszeni korzystać z transmisji Mszy św. online. Ich mnogość jest ogromna, brakuje jednak propozycji dla dzieci. Nadrabiamy tę zaległość i zapraszamy rodziny z dziećmi w niedzielę o 11.00 przed monitory komputerów.

Niedzielna Msza św. z kazaniem dla dzieci Dzieci też potrzebują Mszy św. w czasie domowej kwarantanny. Pomóżmy im. Karol Białkowski /Foto Gość

Zauważyliśmy, że w sieci brakuje propozycji Mszy św. z kazaniem skierowanym do dzieci. Stąd nasza propozycja zwłaszcza dla tych rodzin, które w każdą niedzielę w takich Mszach uczestniczą.

Niedzielną Eucharystię będziemy transmitować (22 marca) z kościoła pw. św. Michała Archanioła we Wrocławiu o 11.00. Przewodniczył jej będzie i wygłosi słowo ks. Jerzy Gonta SDB (okienko będzie dostępne poniżej ok. 10.50).

Przekażcie tę informację dalej. W tym trudnym czasie zadbajmy o namiastkę praktyki religijnej również dla najmłodszych.

A jeśli chciałbyś się włączyć do modlitwy online podczas innej Mszy św., zapoznaj się z harmonogramem transmisji z wybranych parafii w archidiecezji wrocławskiej. Jest też Msza św. dla niesłyszących: