Rusza nabór do szkół salezjańskich we Wrocławiu

oprac. kb

publikacja 16.03.2021 10:17

Już w najbliższą sobotę odbędą się "Otwarte Drzwi Online". Będzie się można zapoznać z ofertą edukacyjną wchodzących w skład Zespołu Szkół Salezjańskich "Don Bosco" we Wrocławiu nieodpłatnej publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, publicznego Liceum Salezjańskiego, Technikum Salezjańskiego w kierunkach elektronik i mechanik dla przemysłu lotniczego.

Rusza nabór do szkół salezjańskich we Wrocławiu Placówki wchodzące w skład Zespołu Szkół Salezjańskich są wyłączone z elektronicznego systemu rekrutacji miejskiej. mat. prasowe

Dzień otwarty będzie się składał z kilku etapów. Już 18. marca, po wcześniejszym zgłoszeniu w sekretariacie szkoły, będzie można zobaczyć ją osobiście.

Dotyczy to zarówno podstawówki (ul. Świętokrzyska) jak i liceum (ul. Prusa).

Zasadnicza część odbędzie się w sobotę. O 10.00 rozpoczną się "Drzwi Otwarte Online" dla rodziców i dzieci zainteresowanych nauką w szkole podstawowej, a  o 11.15 w liceum i technikum. Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem szkolnego kanału na YouTube "TVSLOWROC".

W programie są jeszcze lekcje otwarte (liceum), w których będzie można wziąć udział 22 marca. Szczegóły dotyczące dnia otwartego i rekrutacji dla podstawówki można znaleźć TUTAJ, a dla liceum można znaleźć TUTAJ.