• facebook
 • rss
 • Sue Hilgers o napro

  Karol Białkowski

  dodane 02.06.2013 23:28

  Stolicę Dolnego Śląska odwiedza Sue Hilgers, która wraz z mężem prof. Thomasem Hilgersem stworzyła klinikę leczenia niepłodności w USA. W poniedziałek 3 czerwca "Gość Wrocławski" organizuje spotkanie ze współtwórczynią naprotechnologii - metody leczenia niepłodności.

  "Gość Wrocławski", Fundacja "Evangelium Vitae" oraz Papieski Wydział Teologiczny zapraszają na ekskluzywne spotkanie z Sue Hilgers, współtwórczynią Modelu Crightona, który jest podstawą dla diagnostyki i dalszego leczenia niepłodności metodą naprotechnologii. Pani Hilgers jest żoną prof. Thomasa Hilgersa, twórcy NaProTechnology. Wspólnie stworzyli w USA w Omaha nowoczesną klinikę do leczenia niepłodności, w której prowadzone są również badania naukowe i laboratoryjne - Instytut Papieża Pawła VI.

  S. Hilgers przyjeżdża do Wrocławia w związku z planami utworzenia w stolicy Dolnego Śląska specjalistycznego ośrodka leczenia niepłodności oraz by spotkać się z różnymi środowiskami, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o naprotechnologii. Jest to istotne
  zwłaszcza w trakcie trwania dyskusji o in vitro. Napro jest bardzo skuteczną alternatywą dla metod sztucznego rozrodu, a ciągle jest w Polsce niedoceniana i nieznana zdecydowanej większości społeczeństwa.

  Podczas krótkiego wystąpienia pani Hilgers będzie mówiła m.in. o podstawach leczenia naprotechnologią oraz o skuteczności metody. Będzie też czas na zadawanie pytań.

  Warto skorzystać z okazji. Na spotkaniu na pewno pojawi się wiele argumentów dlaczego warto postawić na medycynę pro life, jaką jest NaProTechnology.
  Początek wydarzenia o 19.15 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu (pl. Katedralny 1).

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół