• facebook
 • rss
 • Zadbaj o zaplecze

  okp /ac

  dodane 14.06.2013 13:25

  Wszystkie wspólnoty i duszpasterstwa angażujące się w ewangelizację zaproszone są w środę 19 czerwca o 19.00 do klasztoru Karmelitanek Bosych we Wrocławiu przy ul. Karłowicza 1.

  Odbędzie się tu Msza św. w intencjach nowej ewangelizacji i adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą za miasto. Oprawę muzyczną przygotowuje Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN. Siostry zapraszają do wspólnej modlitwy, chcąc w szczególny sposób towarzyszyć nam w Tygodniu Ewangelizacyjnym.

  Karmelitańska rodzina zaprasza także na inne ewangelizacyjne wydarzenia. W kościele karmelitów bosych przy ul. Ołbińskiej (kościół pw. Opieki św. Józefa) w poniedziałek 17.06. o 18.00 Msza św. na rozesłanie – przed ewangelizacją uliczną; we wtorek 18.06. o 18.00 Msza św. o Duchu Świętym z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie oraz modlitwą wstawienniczą. W czwartek 20.06. Msza św. w języku łacińskim oraz wyjście na ewangelizację na Wyspie Słodowej. W piątek 21.06. o 19.00 Droga Krzyżowa ulicami parafii (rozpoczęcie przy kościele pw. św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa), wieczór filmowy i wieczór konfesjonału.

  W sobotę 22.06. Msza św. o 11.30, prelekcje o zagrożeniach duchowych („Zło istnieje, odważ się o tym mówić”); ok. 13.30 procesja z Najświętszym Sakramentem ulicami parafii do parku św. Edyty Stein przy kościele św. Michała Archanioła, modlitwa uwielbienia i o odnowę parafii, prowadzona na scenie. Ok. 15.30 koncert ks. Jakuba Bartczaka na scenie w parku (w tym czasie grill, kiermasz książek).

  W niedzielę 23.06. Eucharystia dziękczynna na zakończenie Tygodnia Ewangelizacji w kościele pw. św. Michała Archanioła, ok. 14.00 koncert ewangelizacyjny zespołu „Full of Grace” (połączony ze świadectwem) w parku św. Edyty Stein, (będą mu towarzyszyć rozmaite atrakcje dla dzieci, a także poczęstunek).


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół