• facebook
 • rss
 • 2 w 1 na Adwent

  infpr/ac

  dodane 09.10.2014 19:06

  Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne serdecznie zaprasza na 2 w 1: Adwentowe Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne + Rekolekcje, które odbędą się od 28 do 30 listopada (od piątku do niedzieli), w klasztorze dominikanów we Wrocławiu.

  Warsztaty skierowane są do scholi i chórów młodzieżowych, studenckich i parafialnych, kleryków, księży, sióstr zakonnych, osób śpiewających indywidualnie oraz do instrumentalistów.

  W czasie zajęć uczestnicy, pod okiem profesjonalistów, będą mogli pogłębić swoją wiedzę o muzyce liturgicznej, rozszerzyć repertuar o nowe pieśni wielogłosowe i nowe aranżacje pieśni tradycyjnych, wzbogacić doświadczenie z zakresu emisji głosu (możliwość konsultacji indywidualnych dla wybranych osób), a także wysłuchać rekolekcji adwentowych.

  Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysta Msza św. w kościele pw. św. Wojciecha (niedziela, godz. 12) oraz koncert finałowy – z udziałem chóru i orkiestry utworzonej przez uczestników spotkania.

  Warsztaty poprowadzą znani w kręgach katolickich muzycy: Katarzyna Młynarska (Opole), s. Karen Trafankowska CSFN (Kalisz) oraz o. Dawid Kusz OP(Kraków). Rekolekcje wygłosi  o. Tomasz Grabowski OP.

  Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 80 zł dla wokalistów i 10 zł dla instrumentalistów. Zapisy  potrwają do 16 listopada. Prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej:  http://www.da.wroclaw.dominikanie.pl/warsztaty/.

  Liczba miejsc ograniczona.

   


   

  ___________________
  Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół