• facebook
 • rss
 • Spotkanie z ks. Hellerem

  kb

  dodane 06.12.2014 07:39

  Na Dworcu Głównym można spotkać nie tylko wydawców, ale również autorów i czytelników. Warto skorzystać z okazji do spotkania i zdobycia autografów.

  Do Wrocławia przyjechało 150 wydawców i 100 autorów. Wśród wielu znamienitych gości znalazł się również ks. prof. Michał Heller, który w niedzielę (7 grudnia) o godz. 14 będzie podpisywał swoje książki na stoisku wydawnictwa Copernicus Center Press (nr 47).

  Jedną z pozycji, które będzie można przy okazji kupić,jest książka wydana pod patronatem GN: "10.30 u Maksymiliana". Jest to zbiór kazań, które ks. Heller wygłosił w kościele św. Maksymiliana w Tarnowie, swoim rodzinnym mieście. W opisie znajdującym się na stronie wydawnictwa czytamy, że "jego krótkie, rzeczowe, a jednocześnie obrazowe kazania odnoszą się do Ewangelii i głęboko osadzają ją w codziennym życiu każdego z nas".

  Okładka książki, którą można wygrać w naszym mikołajkowym konkursie   Okładka książki, którą można wygrać w naszym mikołajkowym konkursie Wydawnictwo Copernicus Center Press W związku z 23. Wrocławskimi Targami Dobrych Książek oraz dzisiejszymi mikołajkami mamy dla naszych czytelników prezenty. Do wygrania są trzy książki ks. prof. Michała Hellera "10.30 u Maksymiliana". Aby zdobyć jedną z nich, nie trzeba wiele. Wystarczy napisać na adres wroclaw@gosc.pl wiadomość o tytule "Ks. Heller", a w treści oprócz swoich danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres i nr telefonu kontaktowego) należy napisać kilka zdań o swojej ulubionej książce. Nagrody powędrują do najszybszych i najciekawiej piszących. Zapraszamy do zabawy.


  Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół