Nowy Numer 07/2018 Archiwum

Dni na dobry początek, czyli włącz się!

„Dni na dobry początek” to idealny czas, żeby poznać wrocławskie duszpasterstwa akademickie i zadomowić się w którymś z nich.

Poniżej przedstawiamy najpierw część wspólną, a następnie indywidualne programy rozpoczęcia roku akademickiego w poszczególnych ośrodkach duszpasterskich. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki!

„Dni na dobry początek” to idealny czas, żeby poznać wrocławskie duszpasterstwa akademickie i zadomowić się w którymś z nich. Poniżej przedstawiamy najpierw część wspólną, a następnie indywidualne programy rozpoczęcia roku akademickiego w poszczególnych ośrodkach duszpasterskich.  Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki!

Wtorek, 6 października
20.00 Wspólna impreza w Starym Klasztorze, gdzie przy dźwiękach słynnych „Osiołków” albo Jam Session (dwie sceny do wyboru) spotykamy się w studenckim gronie. Weź ze sobą tych, których trudno zaciągnąć do kościoła. Niech zobaczą, poznają, wkręcą się przez Stary Klasztor!

Środa, 7 października
19.30 Msza inauguracyjna w kościele NMP na Piasku – będzie z nami ks. abp Józef Kupny.
20.30 Spotkanie z Siostrą Anną Bałchan „Bóg potrzebuje konkretnie Ciebie”

Czwartek, 8 października
18.00 Koncert Na Tekach

Wystąpią: Panny Wyklęte i 2Tm 2-3. Więcej TUTAJ

PLAN DUSZPASTERSTW AKADEMICKICH

D.A. Wawrzyny (ul.Bujwida 51)

4.10 (niedziela) - Tematem tegorocznych konferencji, które w DA Wawrzyny wygłosi "Orzech" - ks. Stanisław Orzechowski jest: ROK MIŁOSIERDZIA ROKIEM PRZEMIANY. Msza Święta o godzinie 20.00.

5.10 (poniedziałek) - Msza Święta o godzinie 19.00.

6.10 (wtorek) - Msza Święta o godzinie 19.00.

S.D.A. Most (pl. Grunwaldzki 3)

4.10. (niedziela)
19.30 Eucharystia z nauką rekolekcyjną.
20.45 MOSTowa kolacja.

5.10 (poniedziałek)
19.00 Eucharystia z nauką rekolekcyjną z okazją do spowiedzi.
20.00 Planszówki i szalone karaoke. 

6.10 (wtorek)
19.00 Adoracja+ Eucharystia z nauką rekolekcyjną. 

D.A. Redemptor (ul. Wittiga 10)

4.10 (niedziela) 
16.00 i 20.00 – Msze św. akademickie

5.10 (poniedziałek) 
19.30 – Msza św. a po niej „Drzwi otwarte DA Redemptor”

8.10 (czwartek) 
18.00 - Koncert na Tekach

D.A. Antoni (al. Jana Kasprowicza 26)

4.10 (niedziela) 
20.10 - Msza św. a po niej pogaduchy przy herbacie i ciastku

5.10 (poniedziałek) 
19.15 - Msza św. w kaplicy a po niej „Dzień otwarty w DA!” Po mszy spotkanie w SCHRONIE w czasie, którego dowiesz się po co komu duszpasterstwo akademickie? Opowiadania o planach na nowy rok + "coś na ząb".

D.A. Porcjunkula (ul. Krucza 58)

3.10 (sobota) 19.00 - Transitus (nabożeństwo śmierci św. Franciszka)

4.10 (niedziela) 18.00 - nabożeństwo różańcowe prowadzone przez „Porcjunkulę”. W tym czasie okazja do spowiedzi. 19:00 - Msza św. 19:45 – konferencja. 20:30 – spotkanie w salce

5.10 (poniedziałek) 18.30 - okazja do spowiedzi. 19:00 - konferencja. 19:30 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia

(prowadzi o. Tomasz Trawiński, franciszkanin z Chęcin)

D.A. Stygmatyk (ul. Sudecka 90)

4.10 (niedziela) 19.00 - próba scholi (salka DA). 21:00 - Msza św. (parafia św. Augustyna)

5.10 (poniedziałek) 18.45 - konferencja - o. Zygmunt "Zygi" Wantuch "Nie chcę służyć w piechocie... jak zostać ambasadorem Jezusa?" 20.00 - "Poczuj się jak w Step Up" podstawy tańca hip hop z Grześkiem. 21.00 - Wspólny Apel Jasnogórski (wszystko w salce DA)

D.A. Dominik (pl. Dominikański 2, wejście od ul. Janickiego 2)

5.10 (poniedziałek) 19.00 - Msza Święta i konferencja - Kościół św. Wojciecha

9.10 (piątek) 19.00 - Gra miejska "Trochę światła"  

11.10 (niedziela) 20.00 - Msza Święta i Wieczór otwarty - Kościół św. Wojciecha i DA Dominik

D.A. Dach (ul. Stysia 16)

4.10 (niedziela)  19.30 - Msza święta w dolnym kościele, a po niej pierwsze spotkanie rekolekcyjne
20.30 - rozpoczęcie świętowania 5-lecia DA Dach (agapa) i spotkanie „pobiałodunajeckie” 

5.10 (poniedziałek)
20.00 - Msza święta w dolnym kościele
20.45 - spotkania w małych grupach w ramach rekolekcji

6.10 (wtorek)
20.00 - Msza święta w dolnym kościele
20.45 - spotkania w małych grupach w ramach rekolekcji

D.A. Maciejówka

5.10 (poniedziałek) 19.00 - Msza święta w Maciejówce, a po Mszy coś extra !

D.A. Przystań (ul. Kardynała Kominka 3/5)

4.10 (niedziela) 18.00 - Msza św. 19.00 – Integracja przystankowa

5.10 (poniedziałek) 18.00 – Wieczór uwielbienia. 19.00 – Srebrne Krzesło: Gość Specjalny – Jakub Rydkodym

6.10 (wtorek) 18.00 - Plecak wspomnień czyli jak była na Mazurach i Tatrach

D.A. Karmel (ul. Ołbińska 1)

4.10 (niedziela) 19.00 - modlitwa różańcowa w kościele.19.30 – Msza św. akademicka z kazaniem ks. Piotra Wawrzynka (sztab ŚDM). 20.30 – Agapa w salce w klasztorze.

5.10 (poniedziałek) 19.00 – Msza św. akademicka. 20.00 – „Zamek św. Teresy od Jezusa” przy dźwiękach cytry o.Mariusz Wójtowicz OCD (zespół „Twoje niebo”). 21.00 – Cafe Carmel (w salce w klasztorze)

D.A. Horeb (ul. ul. Bolesława Prusa 78)

4.10 (niedziela) 19.15 – Msza Św. w kościele parafialnym a po Mszy spotkanie w kawiarence

5.10 (poniedziałek) 19.30 – Kawiarenka (salka) – integracja, gry i zabawy

11-13.10 – rekolekcje na dobry początek, które wygłosi ks. Adam Kraśka

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy