• facebook
  • rss
  • Dni na dobry początek, czyli włącz się!

    Maciej Rajfur

    dodane 02.10.2015 12:08

    „Dni na dobry początek” to idealny czas, żeby poznać wrocławskie duszpasterstwa akademickie i zadomowić się w którymś z nich.

    Poniżej przedstawiamy najpierw część wspólną, a następnie indywidualne programy rozpoczęcia roku akademickiego w poszczególnych ośrodkach duszpasterskich. Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki!

    „Dni na dobry początek” to idealny czas, żeby poznać wrocławskie duszpasterstwa akademickie i zadomowić się w którymś z nich. Poniżej przedstawiamy najpierw część wspólną, a następnie indywidualne programy rozpoczęcia roku akademickiego w poszczególnych ośrodkach duszpasterskich.  Wachlarz możliwości jest bardzo szeroki!

    Wtorek, 6 października
    20.00 Wspólna impreza w Starym Klasztorze, gdzie przy dźwiękach słynnych „Osiołków” albo Jam Session (dwie sceny do wyboru) spotykamy się w studenckim gronie. Weź ze sobą tych, których trudno zaciągnąć do kościoła. Niech zobaczą, poznają, wkręcą się przez Stary Klasztor!

    Środa, 7 października
    19.30 Msza inauguracyjna w kościele NMP na Piasku – będzie z nami ks. abp Józef Kupny.
    20.30 Spotkanie z Siostrą Anną Bałchan „Bóg potrzebuje konkretnie Ciebie”

    Czwartek, 8 października
    18.00 Koncert Na Tekach

    Wystąpią: Panny Wyklęte i 2Tm 2-3. Więcej TUTAJ

    PLAN DUSZPASTERSTW AKADEMICKICH

    D.A. Wawrzyny (ul.Bujwida 51)

    4.10 (niedziela) - Tematem tegorocznych konferencji, które w DA Wawrzyny wygłosi "Orzech" - ks. Stanisław Orzechowski jest: ROK MIŁOSIERDZIA ROKIEM PRZEMIANY. Msza Święta o godzinie 20.00.

    5.10 (poniedziałek) - Msza Święta o godzinie 19.00.

    6.10 (wtorek) - Msza Święta o godzinie 19.00.

    S.D.A. Most (pl. Grunwaldzki 3)

    4.10. (niedziela)
    19.30 Eucharystia z nauką rekolekcyjną.
    20.45 MOSTowa kolacja.

    5.10 (poniedziałek)
    19.00 Eucharystia z nauką rekolekcyjną z okazją do spowiedzi.
    20.00 Planszówki i szalone karaoke. 

    6.10 (wtorek)
    19.00 Adoracja+ Eucharystia z nauką rekolekcyjną. 

    D.A. Redemptor (ul. Wittiga 10)

    4.10 (niedziela) 
    16.00 i 20.00 – Msze św. akademickie

    5.10 (poniedziałek) 
    19.30 – Msza św. a po niej „Drzwi otwarte DA Redemptor”

    8.10 (czwartek) 
    18.00 - Koncert na Tekach

    D.A. Antoni (al. Jana Kasprowicza 26)

    4.10 (niedziela) 
    20.10 - Msza św. a po niej pogaduchy przy herbacie i ciastku

    5.10 (poniedziałek) 
    19.15 - Msza św. w kaplicy a po niej „Dzień otwarty w DA!” Po mszy spotkanie w SCHRONIE w czasie, którego dowiesz się po co komu duszpasterstwo akademickie? Opowiadania o planach na nowy rok + "coś na ząb".

    D.A. Porcjunkula (ul. Krucza 58)

    3.10 (sobota) 19.00 - Transitus (nabożeństwo śmierci św. Franciszka)

    4.10 (niedziela) 18.00 - nabożeństwo różańcowe prowadzone przez „Porcjunkulę”. W tym czasie okazja do spowiedzi. 19:00 - Msza św. 19:45 – konferencja. 20:30 – spotkanie w salce

    5.10 (poniedziałek) 18.30 - okazja do spowiedzi. 19:00 - konferencja. 19:30 - wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia

    (prowadzi o. Tomasz Trawiński, franciszkanin z Chęcin)

    D.A. Stygmatyk (ul. Sudecka 90)

    4.10 (niedziela) 19.00 - próba scholi (salka DA). 21:00 - Msza św. (parafia św. Augustyna)

    5.10 (poniedziałek) 18.45 - konferencja - o. Zygmunt "Zygi" Wantuch "Nie chcę służyć w piechocie... jak zostać ambasadorem Jezusa?" 20.00 - "Poczuj się jak w Step Up" podstawy tańca hip hop z Grześkiem. 21.00 - Wspólny Apel Jasnogórski (wszystko w salce DA)

    D.A. Dominik (pl. Dominikański 2, wejście od ul. Janickiego 2)

    5.10 (poniedziałek) 19.00 - Msza Święta i konferencja - Kościół św. Wojciecha

    9.10 (piątek) 19.00 - Gra miejska "Trochę światła"  

    11.10 (niedziela) 20.00 - Msza Święta i Wieczór otwarty - Kościół św. Wojciecha i DA Dominik

    D.A. Dach (ul. Stysia 16)

    4.10 (niedziela)  19.30 - Msza święta w dolnym kościele, a po niej pierwsze spotkanie rekolekcyjne
    20.30 - rozpoczęcie świętowania 5-lecia DA Dach (agapa) i spotkanie „pobiałodunajeckie” 

    5.10 (poniedziałek)
    20.00 - Msza święta w dolnym kościele
    20.45 - spotkania w małych grupach w ramach rekolekcji

    6.10 (wtorek)
    20.00 - Msza święta w dolnym kościele
    20.45 - spotkania w małych grupach w ramach rekolekcji

    D.A. Maciejówka

    5.10 (poniedziałek) 19.00 - Msza święta w Maciejówce, a po Mszy coś extra !

    D.A. Przystań (ul. Kardynała Kominka 3/5)

    4.10 (niedziela) 18.00 - Msza św. 19.00 – Integracja przystankowa

    5.10 (poniedziałek) 18.00 – Wieczór uwielbienia. 19.00 – Srebrne Krzesło: Gość Specjalny – Jakub Rydkodym

    6.10 (wtorek) 18.00 - Plecak wspomnień czyli jak była na Mazurach i Tatrach

    D.A. Karmel (ul. Ołbińska 1)

    4.10 (niedziela) 19.00 - modlitwa różańcowa w kościele.19.30 – Msza św. akademicka z kazaniem ks. Piotra Wawrzynka (sztab ŚDM). 20.30 – Agapa w salce w klasztorze.

    5.10 (poniedziałek) 19.00 – Msza św. akademicka. 20.00 – „Zamek św. Teresy od Jezusa” przy dźwiękach cytry o.Mariusz Wójtowicz OCD (zespół „Twoje niebo”). 21.00 – Cafe Carmel (w salce w klasztorze)

    D.A. Horeb (ul. ul. Bolesława Prusa 78)

    4.10 (niedziela) 19.15 – Msza Św. w kościele parafialnym a po Mszy spotkanie w kawiarence

    5.10 (poniedziałek) 19.30 – Kawiarenka (salka) – integracja, gry i zabawy

    11-13.10 – rekolekcje na dobry początek, które wygłosi ks. Adam Kraśka

    «« | « | 1 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół