• facebook
 • rss
 • Przed rekolekcjami z o. Antonello Cadeddu

  ac /walkaduchowa.pl

  dodane 13.11.2015 17:08

  Zawierzenie Maryi II Archidiecezjalnych Rekolekcji Ewangelizacyjnych odbyło się w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu.

  II Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne pod hasłem „I wylewa na nich swoje miłosierdzie" (Syr 18,11b) odbędą się w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 we Wrocławiu 28 i 29 listopada – w sobotę oraz pierwszą niedzielę Adwentu. Dwudniowe spotkanie – czas doświadczenia mocy Ducha Świętego i radości we wspólnocie Kościoła – będzie stanowić bezpośrednie przygotowanie do wejścia w Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, ogłoszony przez papieża Franciszka.

  W programie pierwszego dnia znajdzie się Eucharystia pod przewodnictwem abp. Józefa Kupnego, dwie konferencje, Godzina Miłosierdzia, a także premiera Oratorium Terezjańskiego „Twoją na zawsze jestem, Panie” z okazji 500-lecia urodzin św. Teresy od Jezusa (wykonanie: Zespół Muzyki Sakralnej LUMEN, kompozytor Zbigniew Małkowicz). Wieczorem chętni będą mogli przyjąć szkaplerz karmelitański, odbędzie się także uwielbienie Boga muzyką, śpiewem i tańcem.

  W programie kolejnego dnia Eucharystia pod przewodnictwem bp. Andrzeja Siemieniewskiego, kolejne konferencje, a także m.in. Koncert Orkiestry Symfonicznej oraz Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia we Wrocławiu pod dyrekcją Artura Wróbla z czytanymi tekstami „Dzienniczka” św. Faustyny, Godzina Miłosierdzia, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie.

  O. Antonello Cadeddu wraz z o. Enrique Porcu od lat pracują w Brazylii, gdzie założyli wspólnotę Przymierze Miłosierdzia. Ich terenem posługi są slumsy w São Paulo, gdzie niosą przesłanie miłosierdzia.

  Rekolekcje organizuje Stowarzyszenie Walka Duchowa oraz wspólnoty archidiecezji wrocławskiej. Zapisy i szczegóły: www.walkaduchowa.pl.

  o. Antonello Cadeddu rok temu we Wrocławiu   o. Antonello Cadeddu rok temu we Wrocławiu Agata Combik /Foto Gość

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • alessandra
   05.03.2015 11:53
   Zielonoswiatkowscy i tak zwani " wolni chrzescijanie"( wolni od czego?? Od niesienia krzyza?) sa swiecie przekonani, ze czytanie biblii sprawia ,ze automatycznie sa lepsi od innych. Biblia nnie Bog zywy jest ich " Bogiem". A przeciez nie chodzi o to by czytac Biblie-Pismo Swiete jak sie czyta gazete, chodzi o to by zyc jak Biblia nakazuje. Bardzo nie lubie wszelkiej agresji ze strony wolnych chrzescijan przeciwko katolikom, tego ciaglego widzenia u katolikow przyslowiowej drzazgi , nie zauwazajac belki we wlasnym oku.
   Wolni chrzescijanie kojarza mi sie z pewnego rodzaju przemoca religijna ,zeby nie powiedziec terroryzmem religijnym. Bo jakze moge modlic sie do Boga jezeli mam w sercu pelno jadu i nienawisci do innych??
  • Marcin
   05.03.2015 20:12
   Proszę wyjaśnić co znaczy "... charyzmatycznego wolnego kościoła"
  • pozdro
   04.07.2016 19:28
   Czy ten Pastor jest zonaty ?
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół