• facebook
 • rss
 • Rok Miłosierdzia we wrocławskim Karmelu

  ac, karm

  dodane 09.02.2016 15:19

  "Twoje niebo", internetowe rekolekcje, dni skupienia. W Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu rodzą się kolejne inicjatywy - na Wielki Post i nie tylko.

  W najbliższą niedzielę rozpoczną się tu rekolekcje, które poprowadzi o. Mariusz Wójtowicz OCD z zespołem „Twoje niebo” (potrwają od niedzieli 14 lutego do wtorku; spotkania codziennie o 18.00).

  O. Krzysztof od Miłosierdzia Bożego OCD zaprasza na Internetowe Rekolekcje Spojrzenia – niedzielne przygotowanie do Święta Miłosierdzia Bożego (8 odcinków). Szczegóły wkrótce na www.walkaduchowa.pl.

  Co miesiąc w klasztorze przy ul. Ołbińskiej 1 odbywa się ponadto Karmelitański Dzień Skupienia w Roku Miłosierdzia. W programie Eucharystia, modlitwa do Ducha Świętego, uwielbienie Miłosierdzia Bożego, konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, spotkanie w grupach z tekstami św. Faustyny i Świętych Karmelu, ofiarowanie się Miłości Miłosiernej. Spotkaniom towarzyszyć będą św. Faustyna, św. Teresa od Dzieciątka Jezus, św. Miriam od Jezusa Ukrzyżowanego, sługa Boża Kunegunda Siwiec. Terminy kolejnych dni skupienia: 27 luty, 19 marca, 16 kwietnia, 21 maja, 18 czerwca. Spotkania trwają od 10.00 do 16.00.

  Przypomnijmy, że w karmelitańskim kościele w każdy piątek o 15.00, w Godzinie Miłosierdzia, odprawiana jest Droga Krzyżowa, a następnie można wziąć udział w Koronce do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 18.00. W trzecie piątki miesiąca o 18.00 odprawiana jest Msza św. o Miłosierdziu Bożym z odczytaniem podziękowań i próśb oraz z uwielbieniem Bożego Miłosierdzia.

    Archiwum organizatorów

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół