• facebook
 • rss
 • Zapraszamy na niezwykły film o mocy Różańca.

  Maciej Rajfur Maciej Rajfur

  dodane 10.05.2017 13:44

  Przyjdź na pokaz specjalny "Teraz i w godzinę śmierci". Długo oczekiwany obraz realizowany przez dwa lata na czterech kontynentach.

  Siostra Łucja z Fatimy mówiła, że stanowi największą broń. Ojciec Pio określał go mianem „bicza na demony”, a Leon XIII najdoskonalszą formą modlitwy. Mowa o Różańcu, na którym modlą się miliony ludzi z całego świata i za pomocą którego dokonują się cuda. 

  Redakcja "Gościa Wrocławskiego" zaprasza wraz z Multikinem Pasaż Grunwaldzki na pokaz specjalny długo oczekiwanej produkcji  "Teraz i w godzinę śmierci".

  Podczas gromadzenia dokumentacji do filmu reżyserzy odwiedzili różne rejony świata i zebrali wiele niesamowitych historii. Byli m.in. na Majdanie – tu poznali chłopaka, który w trakcie walk na barykadach znalazł zatopiony w błocie biały różaniec. Gdy go podnosił, przed tarczą wybuchły dwa granaty – gdyby nie osłona dzisiaj prawdopodobnie nie miałby nóg.

  Reżyserzy dotarli również do młodego człowieka, amerykańskiego żołnierza marines, który został ciężko ranny w Afganistanie. Ewakuowany w dramatycznych okolicznościach z pola bitwy przeżył – jak twierdzi − tylko dzięki sile Różańca.

  Trzymał go cały czas w ręku, począwszy od postrzału w brzuch przez transport do szpitala, skomplikowaną operację, aż do pełnej rekonwalescencji. Fotoreporterka dokumentująca tę nieprawdopodobną historię, zginęła niedługo później. Jej zdjęcia rannego żołnierza z Różańcem w ręku były najlepszymi w całej jej karierze zawodowej − otrzymała za nie nagrodę Pulitzera.

  O tej historii informowały największe światowe media: dzienniki „Washington Post” i „Guardian” oraz telewizje NBC i Fox News. W filmie krakowskich reżyserów wystąpi zarówno żołnierz marines, jak i jego koledzy z oddziału, którzy zgodzili się dać świadectwo o wszystkim, co widzieli. 

  Pokaz specjalny rozpocznie się w środę 17 maja o 18:30 w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim. Bilety dostępne w kasach dla wszystkich jedynie za 12 złotych. 

  Ważny komunikat: Seans ze względów technicznych nie będzie widoczny na stronie internetowej kina, więc ewentualne rezerwacje są dostępne telefonicznie lub mailowo.

  • E-mail: grupy.wroclawpasaz@multikino.pl
  • Telefon: 513 111 911 lub (71) 756 29 00

  Obejrzyj zwiastun:

  Teraz i w godzinę śmierci | Oficjalny zwiastun HD
  Gloria 24 - Książki, Płyty, Gry i Filmy Religijne

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół