Nowy numer 16/2018 Archiwum

"Despacito" po polsku, czyli pozdrowienia dla gr. 16

Twórczość pielgrzymkowa nie zna granic. Grupa 21 "katedralna" śpiewa specjalnie dla duchowych uczestników. Niech nie zwiedzie was melodia hitu tego lata - piosenki pt. "Despacito". Tekst daje radę. Autorka, s. Janina Anna Kaczmarzyk ze warszawskiej prowincji Zgromadzenia Służebniczek NMP, jest równocześnie wokalistką. Dziękujemy za hit.

Z pozdrowieniem dla duchowych pielgrzymów - Despacito
Gosc Wroclawski

« 1 »
oceń artykuł

Wybrane dla Ciebie

 • atoria
  05.08.2017 13:30
  Despacito - fantastico :) Super tekst, rewelacyjna s. Janina, super wstawka raperska ks. Kuby - całość majstersztyk. Hicior pielgrzymkowy jak nic :) Pozdrawiam wszystkich pielgrzymów :)
  doceń 4
 • wietrzyk11
  10.08.2017 00:39
  Autorkom muzyka "wpadła w ucho", a jedna z nich infantylnie wyznaje, że słów oryginału "nie rozumie". Kpi - czy o drogę pyta? W dobie internetu "nie sprawdziły" O CZYM jest oryginalne nagranie??? Siostrunia NIE SPRAWDZIŁA? Psiapsióła też NIE SPRAWDZIŁA? Kuzyn raper NIE WIEDZIAŁ? Redakcja GN nie ma dostępu do Internetu? Otóż oryginalna piosenka jest mocno EROTYCZNA i opowiada o... hm... jak by to ująć... grze wstępnej? Do tego mamy równie EROTYCZNY teledysk. Po prostu KOMPROMITACJA.
  doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama