Gość Bielsko-Żywiecki 08/2018 Archiwum

Uwielbiony w tajemnicy krzyża

Trwają zapisy na warsztaty muzyczno-liturgiczne "Misterium Męki Pańskiej", które odbywać się będą od 16 do 18 marca w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu przy ul. Borowskiej 174 we Wrocławiu.

Warsztaty poprowadzą Leopold Twardowski, Ewa Sykulska oraz zaproszeni goście. – Każdy czas jest dobry do wielbienia Pana. Teraz, w Wielkim Poście, będziemy Go uwielbiać w tajemnicy Jego męki, miłości, która objawia się w krzyżu – mówi Piotr Lach, organizator spotkania. – Uczestnicy będą wykonywać utwory wielkopostne, wzywające do nawrócenia. Warsztaty mogą być bardzo dobrym przygotowaniem do przeżycia Triduum Paschalnego. Ich zwieńczeniem będzie misterium adoracji krzyża, na które chcemy zaprosić wszystkich do kościoła św. Franciszka z Asyżu na niedzielę 18 marca na godz. 15 – godzinę męki Pańskiej.

Warsztaty – przeznaczone dla wokalistów i instrumentalistów – odbędą się w czasie, gdy w parafii prowadzone będą rekolekcje.

Zapisy prowadzi Piotr Lach – lachpiotr103@wp.pl, tel. 501 845 422.

Aktualności już wkrótce na stronie: misterium.wroclaw.pl

Leopold Twardowski niedawno prowadził we Wrocławiu warsztaty "Wielbienie z Maryją Królową"   Leopold Twardowski niedawno prowadził we Wrocławiu warsztaty "Wielbienie z Maryją Królową" Agata Combik /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy