Wrocławski

#Na szlaku do Maryi - pierwszy vlog pielgrzymkowy!

Tego jeszcze na Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej nie było! Prezentujemy pierwszy odcinek wideobloga "Na szlaku do Maryi".

2000 (ta liczba to nie pomyłka!) kanapek, wspomnienia z 1. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej sprzed 38 lat, księża, którzy prężą muskuły, najnowszy szczyt techniki, czyli tuba na kółkach w grupie nr 9 oraz... próby do nowego przeboju pielgrzymkowego!

Obejrzyjcie pierwszy odcinek video-bloga z pieszej pielgrzymki i poczujcie klimat, jaki panuje na szlaku do Maryi. W "Gościu Niedzielnym" znajdziesz nie tylko zdjęcia czy relacje, ale teraz także filmy! Tego jeszcze nie było. Mamy nadzieję, że uda nam się wyprodukować kolejne części. Ile ich będzie? Nie wiadomo. To zależy od względów logistycznych oraz od tego, ile ciekawych sytuacji napotka nasza kamera pielgrzymkowa...

Dobrej zabawy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy