Nowy numer 13/2020 Archiwum

Trwa transmisja modlitwy śpiewami z Taizé z Wrocławia

Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się od 28 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020 we Wrocławiu. Będziemy je polecać w modlitwie. Zapraszamy do włączenia się.

Modlitwa rozpocznie się 30 września o 20.15 w kościele rektoralnym pw. św. Macieja na pl. Nankiera we Wrocławiu. Wezmą w niej udział bracia z Taizé, grupa międzynarodowych wolontariuszy, którzy przybyli już do stolicy Dolnego Śląska, by uruchomić (1 października) Centrum Przygotowań.

Do udziału w modlitwie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wrocławia - nie tylko młodzież - którzy chcą wspólnie pomodlić się o dobre owoce Europejskiego Spotkania Młodych. Dzięki transmisji on-line możecie uczestniczyć w wieczornym spotkaniu.

Takie modlitwy będą się odbywały w "Maciejówce" w każdy poniedziałek o tej samej porze przez najbliższe trzy miesiące. Każdą z nich będziemy dla was transmitować. Jeśli nie chcecie przegapić tych wydarzeń, zachęcamy do śledzenia strony www.esmwroclaw.gosc.pl oraz polubienia facebookowego profilu "Gościa Wrocławskiego", gdzie będziemy umieszczać "przypominajki".

Tymczasem krótkie zaproszenie do Wrocławia:

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama