Nowy numer 48/2020 Archiwum

Trwa transmisja modlitwy śpiewami z Taizé z Wrocławia

Rozpoczynamy bezpośrednie przygotowania do Europejskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się od 28 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020 we Wrocławiu. Będziemy je polecać w modlitwie. Zapraszamy do włączenia się.

Modlitwa rozpocznie się 30 września o 20.15 w kościele rektoralnym pw. św. Macieja na pl. Nankiera we Wrocławiu. Wezmą w niej udział bracia z Taizé, grupa międzynarodowych wolontariuszy, którzy przybyli już do stolicy Dolnego Śląska, by uruchomić (1 października) Centrum Przygotowań.

Do udziału w modlitwie zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Wrocławia - nie tylko młodzież - którzy chcą wspólnie pomodlić się o dobre owoce Europejskiego Spotkania Młodych. Dzięki transmisji on-line możecie uczestniczyć w wieczornym spotkaniu.

Takie modlitwy będą się odbywały w "Maciejówce" w każdy poniedziałek o tej samej porze przez najbliższe trzy miesiące. Każdą z nich będziemy dla was transmitować. Jeśli nie chcecie przegapić tych wydarzeń, zachęcamy do śledzenia strony www.esmwroclaw.gosc.pl oraz polubienia facebookowego profilu "Gościa Wrocławskiego", gdzie będziemy umieszczać "przypominajki".

Tymczasem krótkie zaproszenie do Wrocławia:

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama