Nowy numer 21/2020 Archiwum

Europejskie Spotkanie Młodych Taizé – zobacz naszą relację wideo

Tysiące młodych w Hali Stulecia, pielgrzymi z całej Europy dziękujący Polakom za gościnność i bracia z Taizé poruszeni wędrówką wiary.

Europejskie Spotkanie Młodych Taize. Wrocław 2019 - relacja wideo
Gość Niedzielny

Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu za nami. Jeśli byliście w tym niezwykłym czasie we Wrocławiu, a może przeżywaliście wrocławskie spotkanie we własnych miejscowościach, koniecznie zobaczcie ten film!

Brat Marek z Taizé zwrócił uwagę, że pewność budowania jednej, solidarnej Europy, wspólnie patrzącej w przyszłość i wspólnie rozwiązującej różne trudne problemy, które w historii zawsze się pojawiają, jest zachwiana. – W tej sytuacji doświadczenie komunii, tej ogromnej różnorodności narodów i tradycji chrześcijańskich było bardzo potrzebne. Myślę, że w Polsce te zmagania też są bardzo wyraźnie obecne, dlatego tak ważne to było spotkanie – zaznaczył, podsumowując ESM.  

Zobacz więcej: Galerie zdjęć, rozważania brata Aloisa, świadectwa uczestników i rodzin, które ich przyjęły do domu, retransmisje modlitw z Hali Stulecia i wiele więcej w naszym serwisie esmwroclaw.gosc.pl


Jeśli podoba Wam się to, co robimy, wspierajcie naszą pracę. Dzięki temu przygotujemy dla Was jeszcze więcej dobrych treści.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama