Nowy Numer 11/2018 Archiwum

Drzwi ciągle otwarte przejdź do galerii

Do Wrocławia przybył prawdziwy św. Mikołaj. Co przyniósł? Dobrą nowinę, że wszyscy możemy diametralnie zmienić swoje życie, by osiągnąć rajską wieczność.

– Ja nie zamknęłam drzwi do tamtego życia, które zostawiłam. Nie po to jednak, aby do niego wrócić, ale by znajomi, którzy tam zostali też mogli przejść przez próg do mojego obecnego świata – mówi Anna Golędzinowska. We Wrocławiu odbyły się trzy spotkania z byłą modelką i dziennikarką, na które przybyło w sumie kilkaset osób. Mieszkająca obecnie w Medjugorie dziewczyna ze szczegółami opowiadała historię swojego życia począwszy od nieszczęśliwego dzieciństwa i czasów młodzieńczych, przez okres kariery w Mediolanie, aż po pobyt w miejscu maryjnych objawień, który całkowicie odmienił jej życie. Zebranym w auli PWT i sali teatralnej Liceum Salezjańskiego opowiadała, że aby osiągnąć zbawienie trzeba spełnić trzy warunki: przebaczyć, nie osądzać i kochać. Anna Golędzinowska należy również do Ruchu Czystych Serc, który promuje czystość przedmałżeńską.

Poniżej prezentujemy nagranie konferencji wygłoszonej w Auli PWT do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To, co można usłyszeć jest namiastką wydanej książki. Warto posłuchać.

cz. 1

cz. 2

cz. 3

Zorganizowane przez Papieski Wydział Teologiczny i wrocławską redakcję Gościa Niedzielnego spotkania były też doskonałą okazją do promocji książki „Ocalona z piekła”, w której Anna Golędzinowska ze szczegółami opowiada swoją historię życia i nawrócenia. Obecnie dziewczyna jeździ po całym świecie i opowiada młodzieży o swoim życiu, pokazując gdzie należy szukać prawdziwego szczęścia.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy