• facebook
 • rss
 • Drzwi ciągle otwarte

  dodane 06.12.2012 20:00

  Do Wrocławia przybył prawdziwy św. Mikołaj. Co przyniósł? Dobrą nowinę, że wszyscy możemy diametralnie zmienić swoje życie, by osiągnąć rajską wieczność.

  – Ja nie zamknęłam drzwi do tamtego życia, które zostawiłam. Nie po to jednak, aby do niego wrócić, ale by znajomi, którzy tam zostali też mogli przejść przez próg do mojego obecnego świata – mówi Anna Golędzinowska. We Wrocławiu odbyły się trzy spotkania z byłą modelką i dziennikarką, na które przybyło w sumie kilkaset osób. Mieszkająca obecnie w Medjugorie dziewczyna ze szczegółami opowiadała historię swojego życia począwszy od nieszczęśliwego dzieciństwa i czasów młodzieńczych, przez okres kariery w Mediolanie, aż po pobyt w miejscu maryjnych objawień, który całkowicie odmienił jej życie. Zebranym w auli PWT i sali teatralnej Liceum Salezjańskiego opowiadała, że aby osiągnąć zbawienie trzeba spełnić trzy warunki: przebaczyć, nie osądzać i kochać. Anna Golędzinowska należy również do Ruchu Czystych Serc, który promuje czystość przedmałżeńską.

  Poniżej prezentujemy nagranie konferencji wygłoszonej w Auli PWT do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To, co można usłyszeć jest namiastką wydanej książki. Warto posłuchać.

  cz. 1

  cz. 2

  cz. 3

  Zorganizowane przez Papieski Wydział Teologiczny i wrocławską redakcję Gościa Niedzielnego spotkania były też doskonałą okazją do promocji książki „Ocalona z piekła”, w której Anna Golędzinowska ze szczegółami opowiada swoją historię życia i nawrócenia. Obecnie dziewczyna jeździ po całym świecie i opowiada młodzieży o swoim życiu, pokazując gdzie należy szukać prawdziwego szczęścia.


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół