Nowy numer 3/2021 Archiwum

Skazani
na sukces


Za oknami jak w produkcji rodem z Bollywood – czasem słońce, czasem deszcz. Temperatura za to rośnie z dnia na dzień, oczywiście temperatura emocji.

Trudno się oprzeć wrażeniu, że wszystkie dziedziny życia są w jakiś sposób związane ze zbliżającym się Euro 2012. Prace przy wielu inwestycjach zakończyły się lub są na ostatniej prostej. Jesteśmy gotowi! Małym druczkiem możemy jednak dopisać, że nie wszystko udało się zrealizować, niestety. W tym numerze GN piszemy jednak o przygotowaniach „ludzkich”. Nie lada wyzwanie podczas turnieju czeka na celników
(s. 7). Okazuje się też, że można połączyć kwestie duchowe ze sportowymi (s. 2). Dużo miejsca poświęcamy jubileuszom, 
które przeżywamy w naszej diecezji. W tym roku mija 
50 lat od święceń kapłańskich metropolity wrocławskiego abp. Mariana Gołębiewskiego. Razem z dostojnym jubilatem zaglądamy do jego rodzinnej miejscowości (s. 3). Tymczasem na s. 4 przypominamy wydarzenia sprzed 15 lat, gdy na Wrocław były zwrócone oczy całego chrześcijańskiego świata. 
46. Międzynarodowy Kongres Eucharystyczny wydał wiele owoców, a o kilku z nich piszemy na s. 5. Na koniec propozycja dla tych, którym marzą się już wakacje i przygody. Na s. 8 niezwykła opowieść o podróżniczce z Oleśnicy, która właśnie dotarła do Azji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama