Nowy numer 28/2018 Archiwum

Z odrobiną szaleństwa

Będą walić w bębny, uczyć się pierwszej pomocy, pisać ikony, tańczyć, gotować i przygotowywać się do Nowej Ewangelizacji. Wszystko po to, by, zgodnie z tegorocznym hasłem, „podawać dalej”.

Oco chodzi? Organizatorzy Salwatoriańskiego Forum Młodych w Dobroszycach jak zwykle tryskają pomysłami. – Dwa lata temu mieliśmy hasło „Zwariuj, aby żyć”. Przekonywaliśmy, że warto zwariować na punkcie Pana Boga, tak jak On „zwariował” na naszym punkcie – wspomina ks. Łukasz Anioł SDS. – W zeszłym roku towarzyszyło nam hasło „Nastaw się na więcej”. Chodzi o to, że jeśli „zwariuję” na punkcie Pana Boga, to On daje mi wiele więcej, niż jestem w stanie sobie wyobrazić. Nasze tegoroczne hasło brzmi: „Podaj dalej!”. Tym, co otrzymałem od Pana, chcę się dzielić – podawać dalej. Kolejne dni będą na różne sposoby ukazywać to dzielenie – jako podawanie ręki człowiekowi przez konkretną pomoc, przekazywanie wiary, a nawet „podanie” całego siebie – czyli pójście za głosem powołania. Każdy dzień będzie miał swój klimat i swoją dynamikę.

Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma