Nowy numer 28/2018 Archiwum

Polacy, nic się nie stało

W ciągu ostatnich kilku miesięcy przez Dolny Śląsk przeszło osiem demonstracji w obronie wolnych mediów. Największa przyciągnęła ok. 7 tys. ludzi i zablokowała główne ulice Wrocławia. Telewizja Polska nawet na jej temat się nie zająknęła.

Podobnie było kiedy swoje zdanie na temat miejsca na multipleksie dla telewizji o. T. Rydzyka wyrażali mieszkańcy Kłodzka, Bolesławca, Jeleniej Góry czy ostatnio Dzierżoniowa. Przyznajemy, że można tych zgromadzeń nie lubić, można je krytykować, jednak trudno ich nie zauważać. Gdy tak wielka rzesza osób przechodzi, blokując często ważne arterie miejskie trzeba naprawdę mocno się starać, by udawać, że nic się nie stało.

Od rzecznika TVP otrzymaliśmy pismo, w którym czytamy, że nieprawdą jest, iż TVP Wrocław pomija informacje o marszach w obronie TV Trwam. Pismo – delikatnie mówiąc mało przekonujące.

Więcej w wydaniu papierowym GN.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Paolo_Boccabella
    18.09.2012 08:07
    Podziękujcie tak wychwalanej na łamach wrocławskiego Gościa pani Białek.
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma