Nowy numer 25/2018 Archiwum

Hip-hop do nieba

Sukces, jaki osiągnął w przeciągu kilku dni, jest niewyobrażalny. Skromny i pokorny kapłan zawojował internet i wiele młodych serc. W każdym, z wielu udzielonych w tym tygodniu, wywiadów podkreśla, że kocha być zwykłym księdzem.

Wydawało się, że hiphopowa przeszłość odeszła już w niepamięć, ale iskierka talentu do tworzenia hitów pozostała. Kuba Bartczak w 2002 r. zrezygnował z wielkiej muzycznej kariery i zdecydował się zrealizować największe swoje marzenie – poszedł do seminarium, by zostać księdzem. Kilka lat trwało zanim zrozumiał, że Bóg ma dla niego plan, wedle którego zwykły ksiądz ma wykorzystać umiejętności sprzed kilkunastu lat dla zdobywania dla Niego młodych serc.

Ten teledysk i treść piosenki poruszyły ponad 125 tys. osób:

Ks. Jakub Bartczak - Pismo Święte (muzyka: Jot)
PitahProduction

Więcej o historii rapera w sutannie w najbliższym wydaniu wrocławskiego "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma