Nowy numer 34/2019 Archiwum

Rozpalili parafię

Lepili figurki z gliny, bawili się pluszakami, zajadali grochówkę... Uroczystości odpustowej w parafii pw. NMP Bolesnej już po raz czwarty towarzyszył wielki festyn.

W programie wspólnego świętowania, rozpoczętego 16 września Mszą św., znalazły się m.in. występy zespołów Crossover oraz 40i30na70, konkursy dla dzieci i Wielka Loteria Fantowa, w której zwycięzca wygrał skuter. Przy stoiskach można było skosztować ciast parafianek i smakołyków z polowej garkuchni, wziąć udział w zajęciach plastycznych, zakupić wyroby rękodzielnicze. Wielkim powodzeniem cieszył się wóz strażacki. Mieszkańcy z zainteresowaniem oglądali wystawę z projektami kościoła, którego budowa na Strachocinie wkrótce ma się rozpocząć.

Na koniec poszczególne rodziny wypuszczały w górę zapalone lampiony. „Apel Jasnogórski”, odśpiewany pod chmurą szybujących kolorowych świateł, zdawał się wznosić do samego nieba.

« 1 »

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL