Nowy numer 25/2018 Archiwum

Testosteron na ulicę!

W najbliższą niedzielę, 21 października, ulicami Wrocławia przejdzie III Marsz Mężczyzn. Organizatorzy zachęcają do licznego udziału wszystkich panów. – Pokażmy, że w Kościele jest nas dużo – nawołują.

– Jest to czas kiedy można poczuć swoją męskość, moc i siłę, które w nas tkwią, a które w innych okolicznościach nie mogły się ujawnić – mówi Ryszard Orłowski, który jest inicjatorem corocznych spotkań. Przekonuję jednocześnie, że męskość jest w dzisiejszym świecie bardzo potrzebna, zarówno w sferze duchowej, jak i publicznej. Wyraża się ona w sile charakteru, w zdecydowanym staniu na straży wartości: prawdy, uczciwości i szacunku dla godności człowieka.

III Marsz Mężczyzn przejdzie ulicami naszego miasta w najbliższą niedzielę, 21 października. Rozpocznie go Msza św. pod przewodnictwem bp. Andrzeja Siemieniewskiego w kościele ojców dominikanów pw. św. Wojciecha. Początek o godz. 14.30. Poniżej prezentujemy film podsumowujący ubiegłoroczną edycję Marszu Mężczyzn. "Gość Wrocławski" jest patronem medialnym wydarzenia.

Marsz Mężczyzn 2
marszmedia

Materiały multimedialne, z których możemy dowiedzieć się więcej na temat idei przyświecającej organizatorom, można znaleźć na stronie www.marszmezczyzn.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma