Nowy numer 21/2020 Archiwum

Prezydent Kaczorowski we Wrocławiu

Jak się dowiedzieliśmy, 2 listopada w Collegium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego zostanie wystawiona trumna z ciałem Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 9. Po przywitaniu i modlitwie, której będzie przewodniczył kard. Henryk Gulbinowicz, trumna z ciałem Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, który zginął w czasie katastrofy smoleńskiej, będzie wystawiona w Collegium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez cały dzień wrocławianie będą mogli oddać hołd i pomodlić się w ciszy w intencji ostatniego Prezydenta RP na uchodźstwie. O 17.00 przewidziana jest Msza św. w kościele uniwersyteckim, pod przewodnictwem abp Mariana Gołębiewskiego.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama