Nowy numer 14/2020 Archiwum

Patriotycznie i z przytupem przejdź do galerii

Do wczesnego rana 11 listopada ponad 200 osób bawiło się podczas II Bezalkoholowego Balu Niepodległościowego, zorganizowanego przez wrocławskie wspólnoty oazowe.

Przy wejściu i na scenie biało-czerwone flagi, na piersiach kotyliony w barwach narodowych, część uczestników zamiast garniturów i eleganckich garsonek ubrana w mundury i stroje ludowe – tak wyglądał II Bezalkoholowy Bal Niepodległościowy.

W jego organizację zaangażowane były przede wszystkim Diakonia Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie i II Krąg Domowego Kościoła „Maciejówka”. Na uczestników czekało wiele atrakcji. – Oczywiście ważna jest część taneczna, ale mogliśmy również posłuchać koncertu chopinowskiego w wykonaniu Marcina Maciejewskiego oraz wspólnie pośpiewać pieśni patriotyczne z zespołem „Zawadiacy” z Sycowa – wyjaśnia Andrzej Kuś, pomysłodawca inicjatywy i wodzirej.

Uczestnicy balu podkreślali, że tak inicjatywa doskonale wpisuje się w radosne przeżywanie Święta Niepodległości.

Andrzej Kuś zapewnia, że kolejna bezalkoholowa zabawa zostanie zorganizowana z okazji Sylwestra.

Więcej informacji na ten temat na www.wroclaw.oaza.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama