Nowy numer 14/2020 Archiwum

Lotnisko jak marzenie?

Pasażerowie zdecydowali. Wrocławski Port Lotniczy został uznany za najlepszy w Polsce.

Konkurs pt. „Przyjazne lotnisko 2012” był przeprowadzony przez branżowy portal pasazer.com i dotyczył infrastruktury lotniskowej. – Bardzo nas ta nagroda cieszy, bo została przyznana przez pasażerów korzystających z wrocławskiego lotniska, ale też przez takich, którzy obsługiwani byli w innych polskich portach lotniczych. To porównanie wyszło dla nas niezwykle korzystnie – cieszył się Dariusz Kuś, prezes Wrocławskiego Portu Lotniczego. – W tegorocznym plebiscycie wrocławskie lotnisko zyskało maksymalną ocenę w pięciu na sześć kategorii.

W głosowaniu, które trwało od 10 lipca do 15 października, wzięło udział ok. 22 tys. podróżnych, których zadaniem było wypełnienie specjalnego formularza na stronie portalu pasazer.com. Lotnisko we Wrocławiu uzyskało łączną notę 8,84 punktu na 10 możliwych. – Te brakujące 1,16 punktu mobilizuje nas do dalszej pracy – dodał Dariusz Kuś.

Wrocławski Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika wyprzedził w konkursie lotnisko w Rzeszowie i warszawskie Okęcie.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama