Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wygraj bilety na „Wariacje Tischnerowskie”

Na pocontku wsyndy byli górole, a dopiero pote porobili sie Turcy i Zydzi. Górole byli tyz piyrsymi „filozofami”. „Filozof” – to jest pedziane po grecku. Znacy telo, co „myndrol”.

Nie mamy wątpliwości, że tego przedstawienia nie można przegapić. Już 26 listopada o 19.00 w Imparcie będzie można obejrzeć „Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny”. Jest to spektakl oparty na podstawie znanej książki ks. Józefa Tischnera „Filozofia po góralsku”. Niewątpliwym atutem jest reżyseria Artura „Barona” Więcka, autora filmu o ks. Józefie „Życie w opowieściach” oraz takich hitów jak „Zakochany anioł” i „Anioł w Krakowie”, a także udział tak wybitnych aktorów jak m.in.: Jerzy Trela czy Krzysztof Globisz. To Tischnerowska koncepcja świata i człowieka ukazana w przystępnej, dowcipnej formie góralskich opowieści i góralskiego spojrzenia na życie.

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na przedstawienie. Aby je zdobyć wystarczy napisać maila na adres: wroclaw@gosc.pl z uzasadnieniem dlaczego bilety powinny trafić właśnie do Państwa. Na listy czekamy do 26 listopada do godz. 10. W treści prosimy wpisać numer telefonu kontaktowego. Do zwycięzców będziemy dzwonić.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama