Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wygraj bilety na „Wariacje Tischnerowskie”

Na pocontku wsyndy byli górole, a dopiero pote porobili sie Turcy i Zydzi. Górole byli tyz piyrsymi „filozofami”. „Filozof” – to jest pedziane po grecku. Znacy telo, co „myndrol”.

Nie mamy wątpliwości, że tego przedstawienia nie można przegapić. Już 26 listopada o 19.00 w Imparcie będzie można obejrzeć „Wariacje Tischnerowskie. Kabaret filozoficzny”. Jest to spektakl oparty na podstawie znanej książki ks. Józefa Tischnera „Filozofia po góralsku”. Niewątpliwym atutem jest reżyseria Artura „Barona” Więcka, autora filmu o ks. Józefie „Życie w opowieściach” oraz takich hitów jak „Zakochany anioł” i „Anioł w Krakowie”, a także udział tak wybitnych aktorów jak m.in.: Jerzy Trela czy Krzysztof Globisz. To Tischnerowska koncepcja świata i człowieka ukazana w przystępnej, dowcipnej formie góralskich opowieści i góralskiego spojrzenia na życie.

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na przedstawienie. Aby je zdobyć wystarczy napisać maila na adres: wroclaw@gosc.pl z uzasadnieniem dlaczego bilety powinny trafić właśnie do Państwa. Na listy czekamy do 26 listopada do godz. 10. W treści prosimy wpisać numer telefonu kontaktowego. Do zwycięzców będziemy dzwonić.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma