Nowy numer 25/2018 Archiwum

O potrzebach krajów rozwijających się

Wrocławski oddział Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu” zaprasza na Tydzień Edukacji Globalnej.

W tym roku odbędzie się XIV edycja imprezy. Od 19 do 25 listopada odbędą się trzy spotkania pod hasłem „A co dla Ciebie jest ważne?”. Celem tygodnia jest poruszenie problematyki różnorodności i nierówności w skali lokalnej i globalnej oraz poszerzenie świadomości dotyczącej problemów krajów rozwijających się.

Tydzień Edukacji Społecznej to spotkania z wolontariuszami, dyskusje, warsztaty i prezentacje dotyczące problematyki krajów misyjnych oraz sprawiedliwego handlu. Zaplanowano również projekcję filmu i grę edukacyjną. Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa zdjęć autorstwa Manueli Ciszek i Kai Jarsz, wolontariuszek, które uczestniczyły w projekcie pt. „Praca wolontaryjna w charakterze wychowawców w domu dziecka w Tarija w Boliwii” realizowanego w 2012 roku ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Organizatorzy zapraszają do budynku C13 Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23–25. Udział we wszystkich punktach programu jest bezpłatny. Szczegóły i harmonogram spotkań jest dostępny tutaj.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma