Nowy numer 25/2018 Archiwum

Lech Dokowicz u karmelitów

Trwają multimedialne rekolekcje ewangelizacyjne o walce duchowej „Któż jak Bóg” w kościele pw. Opieki św. Józefa przy ul. Ołbińskiej 1 we Wrocławiu.

Rekolekcje prowadzi Lech Dokowicz – producent i operator filmowy, pracujący niegdyś w Niemczech, m.in. w środowiskach związanych z muzyką techno, po nawróceniu żarliwy świadek Chrystusa. W swoim dorobku ma m.in. filmy „Ja Jestem”, „Syndrom”, „Egzorcyzmy Anneliese Michel”. Rekolekcje trwają od niedzieli 16 grudnia do 18 grudnia (poniedziałek i wtorek o 18.00 Msza św., 18.45 konferencja; we wtorek także nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie). Na rekolekcje zaprasza Duszpasterstwo Akademickie „Karmel”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma