Nowy numer 24/2018 Archiwum

Jan Paweł II w Ziębicach

Parafia pw. św. Jerzego jest kolejną w naszej diecezji, która otrzymała relikwie błogosławionego Papieża Polaka.

Siedmioosobowej delegacji, która została przyjęta na audiencji przez kard. Stanisława Dziwisza, przewodniczyli: ks. dr hab. Bogusław Konopka, proboszcz parafii oraz burmistrz Ziębic Antoni Herbowski. W czasie spotkania proboszcz ziębickiej bazyliki zaprosił metropolitę krakowskiego do Ziębic na uroczystości związane z instalacją relikwii w parafialnej świątyni. Kardynał na pamiątkę wręczył wszystkim pamiątkowe różańce.

Proboszcz zaprosił kardynała na uroczystość instalacji relikwii w ziębickiej bazylice   Proboszcz zaprosił kardynała na uroczystość instalacji relikwii w ziębickiej bazylice Barbara Rak
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma