Nowy numer 41/2019 Archiwum

Wypadek na pl. Jana Pawła II

Dziś ok. 10.20 na pl. Jana Pawła II we Wrocławiu autobus MPK wjechał w wiatę przystankową. Zginął mężczyzna w wieku ok. 60 lat.

Jak mówi podkom. Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji, mężczyzna był jednym z oczekujących na przystanku, kiedy autobus linii 132, jadący od ul. Legnickiej, zjechał najpierw w zatoczkę, a następnie staranował wiatę przystankową. Pięć osób zostało rannych. Wśród nich jest kierowca autobusu. Policja nie wypowiada się na temat przyczyn wypadku. – Będą one ustalane w toku prowadzonych czynności – tłumaczy podkom. K. Rynkiewicz. Z nieoficjalnych informacji, które usłyszeliśmy na miejscu zdarzenia, wynika, że przyczyną tragedii mogło być zasłabnięcie kierowcy.

 

 

Wypadek na pl. Jana Pawła II   Autobus MPK staranował wiatę przystankową Ks. Rafał Kowalski/GN Wypadek na pl. Jana Pawła II   Jedna osoba nie żyje, pięć rannych – to bilans wypadku Ks. Rafał Kowalski/GN Wypadek na pl. Jana Pawła II   Policja bada przyczyny wypadku Ks. Rafał Kowalski/GN Wypadek na pl. Jana Pawła II   Zmarły mężczyzna oczekiwał na przystanku na autobus Ks. Rafał Kowalski/GN


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL