Nowy numer 25/2018 Archiwum

Szopki - konkurs fotograficzny

Wrocławski „Gość Niedzielny” i serwis wroclaw.gosc.pl zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym na najpiękniejszą szopkę w archidiecezji wrocławskiej

Udział może wziąć każdy, kto do 6 stycznia 2013 roku prześle zdjęcie szopki. Prace konkursowe oceniane będą przez użytkowników serwisu wroclaw.gosc.pl i przez redakcję „Gościa Niedzielnego”.

Zdjęcie w formacie JPG, w wielkości nie większej niż 5 MB trzeba przesłać na adres wroclaw@gosc.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Konkurs - szopki”. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Lista laureatów zostanie opublikowana na łamach wrocławskiego „Gościa Niedzielnego” 13 stycznia 2013 r. i na stronie wroclaw.gosc.pl 10 stycznia 2013 r.

Pełna informacja na http://wroclaw.gosc.pl/Konkurs_szopki

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma