Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Szopki ocenione

Burzliwe obrady jury towarzyszyły wyborowi laureatów zmagań konkursowych na najpiękniejszą szopkę parafialną w archidiecezji wrocławskiej.

Ostatecznie z kilkunastu fotografii, przedstawiających niezwykle oryginalne dzieła, które w okresie Bożego Narodzenia zdobiły nasze kościoły, kaplice i domy, wybraliśmy trzy – naszym zdaniem – najlepsze. Nie bez znaczenia były głosy internautów, którzy na naszej stronie wyrażali swoje opinie na temat poszczególnych szopek. Najwyżej została oceniona szopka z kościoła pw. NMP Matki Miłosierdzia w Oleśnicy. Drugie miejsce zajęła szopka, która zdobiła świątynię pw. śś. Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich. Trzecie – z parafialnej świątyni pw. św. Jerzego w Ziębicach. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Nagrody wyślemy pocztą.


 

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma