Nowy numer 33/2018 Archiwum

redaktor wydania

To będzie rok bł. Czesława. Jubileusze z nim związane angażują dbających o jego kult dominikanów, ale też naukowców, wiernych i... grupy rekonstrukcyjne (s. IV–V).

W tym numerze przyglądamy się również reliktom przeszłości, których, jak się okazuje, na Dolnym Śląsku jest niemało (s. VIII). Na s. VII przybliżamy świadectwa o małżeńskich wspólnotach i zachęcamy do zainteresowania się nimi. Dbanie o rodzinę pomaga w pokonaniu przeciwności. Niedawny Dzień Judaizmu (s. II) skłonił nas, aby zajrzeć do naszych starszych braci w wierze. O zmianach w gminie żydowskiej na s. III.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma