Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pomóż w poszukiwaniach

19 stycznia zaginął Piotr Luciński „Ponczek”. Do zdarzenia doszło przy Moście Tumskim we wczesnych godzinach porannych. Jeśli ktokolwiek posiada jakieś informacje, gdzie może przebywać poszukiwany lub widział chłopaka ze zdjęcia, proszony jest o kontakt.

Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę z futerkiem, jeansy i niebieską polówkę. W tej chwili najprawdopodobniej posiada kilkudniowy zarost koloru rudego. Jak zaznaczają koledzy Piotra, jest możliwe, że ma on zaniki pamięci i nie może dotrzeć do domu. Jego zachowanie może być dziwne i niepokojące.

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie dały na razie rezultatu, choć z różnych miejsc dochodzą sygnały, że widziano tam Piotra. Do tej pory żadne sygnały nie zostały potwierdzone.

Kontakt do organizatorów poszukiwań znajduje się na specjalnie stworzonym profilu. Aby go zobaczyć trzeba kliknąć tutaj.

Zaginiony był widziany w komunikacji miejskiej i w pobliżu schronisk dla bezdomnych   Zaginiony był widziany w komunikacji miejskiej i w pobliżu schronisk dla bezdomnych Archiwum prywatne

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma