Nowy numer 24/2021 Archiwum

Kurs Jakub

Weekendowy kurs dla mężczyzn, chcących lepiej realizować swą tożsamość w Kościele i w świecie, odbędzie się od 15 do 17 lutego w Sobótce.

Spotkanie poprowadzą Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Marka i Katolickie Przymierze Mężczyzn im. Bogdana Jasińskiego „Bracia Zmartwychwstania”. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od etapu rozwoju duchowego czy życia we wspólnocie.

Organizatorzy tak przedstawiają ideę zajęć: „Pragniemy, by każdy mężczyzna na wzór Jakuba podejmował walkę o swoją tożsamość jako syna, oblubieńca i ojca w wymiarze naturalnym i duchowym. Bez przyjęcia własnej tożsamości nie umiemy w pełni realizować własnego życia. Jeżeli pragniesz zwyciężać w Jezusie różne bariery, to przyjedź (...) Spotykamy się na wspólnej płaszczyźnie naturalnego powołania jako mężczyzny w dzisiejszym świecie i Kościele. Kursy te pomogły już wielu mężczyznom, którzy odkryli piękno i wagę swojej tożsamości".

Kurs odbędzie się w Domu Pielgrzyma w Sobótce, rozpocznie się w piątek 15 lutego ok. 18.00. Zapisy oraz więcej informacji pod adresem kurs.jakub.wroclaw@gmail.com lub tel +48 692 18 44 11. Informacji można szukać również również m.in. na stronie: meczyzniwewroclawiu.pl

Miejsc jest niewiele, warto więc szybko podjąć decyzję.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama