Nowy Numer 21/2019 Archiwum

"Trzyczwarte" świętuje

Obchody 10-lecia dominikańskiego duszpasterstwa postakademickiego rozpoczną się 3 lutego Mszą św. o 12.00 w kościele pw. św. Wojciecha we Wrocławiu.

Po Eucharystii, o 13.30, w starym refektarzu wrocławskiego klasztoru dominikanów odbędzie się spotkanie z udziałem obecnego (o. Wojciecha Czwichockiego OP) i dawnych duszpasterzy "3/4" – o. Przemysława Ciesielskiego OP i o. Tomasza Golonki  OP. – Potem planujemy pokaz zdjęć ukazujących w pigułce historię "Trzyczwarte", wspólnie przeżyte wyjazdy, pielgrzymki czy zabawy sylwestrowe – mówi Marek Misiak z duszpasterstwa. – Od ok. 14.00 zaprosimy wszystkich na spotkanie przy ciastkach, kawie i herbacie. Spotkanie potrwa „do oporu” – będzie można wspominać, rozmawiać, dyskutować. Zapraszamy przede wszystkim tych, którzy przez te 10 lat przewinęli się przez "Trzyczwarte".

M. Misiak podkreśla, że obchody będą „w stylu” duszpasterstwa – bez patosu i pompatycznych akademii. Organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci w specjalnie stworzonym dla nich kąciku.

Dla wszystkich, którzy choćby przelotnie otarli się o "3/4", jest to niepowtarzalna okazja spotkania dawno niewidzianych, starych znajomych.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL