Nowy numer 33/2019 Archiwum

Koncert dla Krzysia

Wrocławska redakcja GN jest zaangażowana w akcję pomocy dla 3,5-letniego Krzysia. Już w najbliższą środę odbędzie się specjalny koncert charytatywny.

O chorobie chłopca informowaliśmy w grudniu na łamach wydania papierowego oraz w internecie. Krzyś walczy z bardzo rzadką chorobą nowotworową. Nasza redakcja przekazała rodzicom chłopca różaniec z pereł, który został zlicytowany. Pieniędzy na leczenie jednak potrzeba zdecydowanie więcej. Dlatego ludzie dobrej woli pomagają, jak mogą.

6 lutego o 19.00 we wrocławskim klubie Eter rozpocznie się rockowy koncert charytatywny. Każdy, kto na niego przyjdzie, swoją cegiełką zwiększy szanse Krzysia na życie. W środę charytatywnie wystąpią muzycy, którym nie jest obojętny los malca: "Trzynasta w samo południe", "Snake Charmer", "Violent Strike", "Deadpoint", "Blue Balls Effect", "Free Borns".

Cegiełka uprawniająca do wejścia na koncert kosztuje 15 zł. Można ją zakupić w dniu koncertu w klubie lub wcześniej zarezerwować pod numerem telefonu: 501 678 443.

Więcej o Krzysiu i jego chorobie można przeczytać tutaj, tutaj oraz tutaj.

Na leczenie dziecka w niemieckiej klinice potrzeba ok. 120 tys. euro.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL