Nowy numer 3/2021 Archiwum

Koncert dla Krzysia

Wrocławska redakcja GN jest zaangażowana w akcję pomocy dla 3,5-letniego Krzysia. Już w najbliższą środę odbędzie się specjalny koncert charytatywny.

O chorobie chłopca informowaliśmy w grudniu na łamach wydania papierowego oraz w internecie. Krzyś walczy z bardzo rzadką chorobą nowotworową. Nasza redakcja przekazała rodzicom chłopca różaniec z pereł, który został zlicytowany. Pieniędzy na leczenie jednak potrzeba zdecydowanie więcej. Dlatego ludzie dobrej woli pomagają, jak mogą.

6 lutego o 19.00 we wrocławskim klubie Eter rozpocznie się rockowy koncert charytatywny. Każdy, kto na niego przyjdzie, swoją cegiełką zwiększy szanse Krzysia na życie. W środę charytatywnie wystąpią muzycy, którym nie jest obojętny los malca: "Trzynasta w samo południe", "Snake Charmer", "Violent Strike", "Deadpoint", "Blue Balls Effect", "Free Borns".

Cegiełka uprawniająca do wejścia na koncert kosztuje 15 zł. Można ją zakupić w dniu koncertu w klubie lub wcześniej zarezerwować pod numerem telefonu: 501 678 443.

Więcej o Krzysiu i jego chorobie można przeczytać tutaj, tutaj oraz tutaj.

Na leczenie dziecka w niemieckiej klinice potrzeba ok. 120 tys. euro.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama