Nowy numer 34/2019 Archiwum

Wrocław dziękuje Ci

Przez 9 ostatnich dni pontyfikatu Benedykta XVI wrocławianie modlili się w intencji papieża.

To inicjatywa wrocławskich dominikanów. Codziennie przez 9 ostatnich dni pontyfikatu Benedykta XVI o godz. 15, w kościele przy pl. Dominikańskim wierni modlili się Koronką do Miłosierdzia Bożego, polecając przede wszystkim osobę papieża. – Chcieliśmy najpierw dziękować Bogu za osiem lat pontyfikatu następcy i najbliższego współpracownika Jana Pawła II oraz prosić o łaski potrzebne w tych ostatnich dniach przewodzenia Kościołowi – mówi o. Norbert Oczkowski. Dodaje, że modlący się polecali także sprawę wyboru jego następcy. – Niech czas Wielkiego Postu będzie dla całego Kościoła naznaczony szczególnym działaniem Ducha Świętego – puentuje dominikanin. W pierwszym dniu do modlitwy przyłączyło się kilkadziesiąt osób. - Przyszło nas zdecydowanie więcej, niż normalnie bierze udział w codziennej modlitwie Koronką - powiedział o. Norbert.

Dziś o 18.30 w katedrze wrocławskiej zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za pontyfikat Benedykta XVI.

Wrocław dziękuje Ci   Koronka w intencji papieża będzie odmawiana codziennie aż do 28 lutego Ks. Rafał Kowalski/GN Wrocław dziękuje Ci   Modlitwa jest wielkim dziękczynieniem wrocławian za pontyfikat Benedykta XVI Ks. Rafał Kowalski/GN
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL