Nowy numer 41/2019 Archiwum

Mamy o przemocy

Już w najbliższą środę odbędzie się kolejne spotkanie wrocławskiego Klubu Mamuśki, podczas którego będzie można posłuchać o przemocy werbalnej wobec dzieci.

– Podczas spotkania będzie można się dowiedzieć, czym jest przemoc werbalna, dlaczego zdarza nam się „ranić słowem”, oraz jakie niesie to ze sobą konsekwencje. Nauczymy się, jak radzić sobie z silnymi emocjami i unikać krzyku, kpin, oceniania oraz obrażania dziecka – mówi Anna Nowocień-Rega z Klubu Mamuśki.

Prelekcję poprowadzi Justyna Przybyszewska, psycholog, trener, specjalistka interwencji kryzysowej, w trakcie szkolenia z psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ma ona również doświadczenie pracy z uczniami wrocławskich szkół oraz pomocy osobom chorującym psychicznie. Jest wolontariuszką Centrum Edukacji Społecznej. – Na spotkanie zapraszamy wszystkie Mamuśki – także te jeszcze z brzuszkami – które do tej pory obserwowały nas tylko na stronie internetowej czy profilu Facebook – dodaje A. Nowocień-Rega. Aby wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres: info@klubmamuski.pl. W tytule należy napisać „luty”. Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone przez organizatorów.

Spotkanie Klubu Mamuśki odbędzie się 27 lutego w godzinach od 19 do 22 w Relaksowni przy ul. Trawowej 53A.

Więcej o inicjatywie można przeczytać tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL