Nowy numer 42/2019 Archiwum

Biskup w reklamie

– Wiara nie może być tylko w naszych sercach. Ma być przeżywana we wspólnocie Kościoła i głoszona aż po krańce ziemi – mówi bp Andrzej Siemieniewski na filmie, zapraszającym na Kongres Ewangelizacyjny.

Film z udziałem wrocławskiego biskupa właśnie pojawił się w sieci. Ma on z jednej strony promować kongres, który odbywać się będzie w naszym mieście od 14 do 23 czerwca, z drugiej natomiast jest zaproszeniem na rekolekcje, które rozpoczną się już za dwa dni (7 marca o 18.00) we wrocławskim kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe. – Wprawdzie kierujemy nasze zaproszenie przede wszystkim do ruchów, stowarzyszeń i grup parafialnych, którym nie jest obojętne dzieło nowej ewangelizacji, jednak zaproszonym może czuć się każdy człowiek wierzący w Jezusa i pragnący dzielić się swoją wiarą z innymi – mówi Piotr Pietrus z Rady Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Wrocławskiej. Dodaje, że pomysł na spot zrodził się spontanicznie. – Zależy nam, by dotrzeć do ludzi młodych. W tym przypadku internet i obraz są najlepszym kanałem.

Więcej na temat kongresu i działalności rady na stronie http://www.rne.archidiecezja.wroc.pl/

Obejrzyj spot reklamowy z udziałem bp. Andrzeja:

Zaproszenie Ks. Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego
axostudiopl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL