Nowy numer 50/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Zmiany są twórcze – usłyszałem kilka lat temu od starszego kolegi, gdy – nie ukrywam – z łezką w oku opuszczałem swoją pierwszą parafię.

Słowa te wracają zawsze, gdy staję przed czymś nowym. Wracają także dziś, gdy oddajemy Czytelnikom odmienionego „Gościa” i gdy piszemy o zmianach, jakie w życiu wielu nastąpiły się za wstawiennictwem św. Józefa (s. VII) oraz o tych, które czekają wrocławskie licea katolickie (s. III, VI). W głównym tekście zaś opowieść m.in. o studencie teologii, który już za kilka dni zmieni się w… diabła. Zapraszamy do lektury.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy