Nowy numer 33/2019 Archiwum

Droga krzyżowa dla Syberii

Jednym z uczynków miłosierdzia, proponowanych szczególnie w Wielkim Poście, jest jałmużna. Włączając się w akcję Liceum Salezjańskiego, można wspomóc parafię w Bijsku.

Celem akcji jest kupienie i dostarczenie do leżącej w zachodniej Syberii parafii pw. św. Jan Chrzciciela w Bijsku 14 stacji drogi krzyżowej. Wielkość jednej wynosi 43 x 60 cm, a jej koszt to 300 zł. Za każdego z fundatorów w lipcu  zostanie odprawiona Msza św. w Bijsku na Syberii.

Zainteresowani mogą kontaktować się bezpośrednio z ks. Jerzym Babiakiem, dyrektorem szkoły (jerzy.babiak@slo-wroc.pl, tel. +48 608 514 156). Zgłoszenia i ofiary przyjmowane są także w sekretariacie Liceum Salezjańskiego we Wrocławiu od poniedziałku do piątku od 7.15 do 15.15.

Więcej informacji tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL