Nowy numer 33/2019 Archiwum

Ćwiczenia dla zabieganych

Wrocławscy kapucyni mają propozycję dla tych, którzy w związku z pracą do późnych godzin nie mogli uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych.

Inicjatywa odbędzie się od 20 do 22 marca w kościele św. Augustyna przy ul. Sudeckiej. – Zauważyliśmy z braćmi, że ludzie we Wrocławiu pracują bardzo długo i tym tłumaczą brak możliwości uczestnictwa w rekolekcjach. Wychodzimy im na przeciw – mówi. o. Szymon Zaporowicz, kapucyn, który wraz z o. Michałem Ferencem będzie głosił nauki. Tematem, wokół którego będą toczyć się rozważania i konferencje, będzie „Krzyż”.  – W środę i czwartek spotykamy się o godz. 21.30. Nasze spotkania będą się kończyły przed północą – dodaje franciszkanin.

Na zakończenie nietypowych ćwiczeń duchowych odbędzie się noc otwartych konfesjonałów. – Rozpoczniemy o godz. 20 nabożeństwem pokutnym. Później, przez całą noc, będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi i adoracji Najświętszego Sakramentu – mówi. Wszystko zakończy się jutrznią o godz. 5.30.

Ćwiczenia dla zabieganych  


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL