Nowy numer 34/2019 Archiwum

Mamy telewizję

Metropolita wrocławski abp Marian Gołębiewski zainaugurował działalność Internetowej Telewizji Archidiecezji Wrocławskiej TV „Rodzina”.

W katedrze zamontowano już specjalne kamery, dzięki którym będzie możliwa transmisja codziennej Mszy św., sprawowanej w matce wrocławskich kościołów o 18.30, a w niedzielę o 10.00. Każdego dnia o 15.00 TV „Rodzina” będzie transmitować z Łagiewnik Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dziennikarze TV „Rodzina” chcą czynnie uczestniczyć w życiu archidiecezji wrocławskiej, zapowiadając i relacjonując szereg reportaży telewizyjnych z wydarzeń dziejących się poszczególnych parafiach, na Papieskim Wydziale Teologicznym czy w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym oraz relacjonując posługę biskupów.

Aby oglądać Telewizję Archidiecezji Wrocławskiej, wystarczy wejść na stronę www.tvrodzina.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL