Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zanzibar czy Kłodzko?

200 wystawców, tysiące propozycji podróżniczych z całego świata, ale również warsztaty fotograficzne i survivalowe, festiwal kulinarny oraz opowieści wyjątkowych gości z najdalszych zakątków globu. W Hali Stulecia na planujących wakacje czeka wiele atrakcji.

Międzynarodowe Targi Turystyczne odbywają się we Wrocławiu już po raz piąty. Jubileuszowa edycja będzie w związku z tym pełna niespodzianek. – Targi skierowane są do tych, którzy mają już dość zimy. Będzie można tu znaleźć doskonałą dla siebie ofertę wakacyjną w specjalnej cenie – mówi Przemysław Bandura, organizator MTT 2013 we Wrocławiu.

Impreza ta to jednak nie tylko stoiska touroperatorów, ale również doskonała okazja do spotkania z ciekawymi ludźmi. W programie Festiwalu Podróżników będzie można posłuchać wybitnych obieżyświatów.

Po raz pierwszy w organizacji MTT partycypuje Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Oznacza to m.in. promocję regionu jako doskonałej alternatywy dla zagranicznych propozycji wakacyjnych. – Dolny Śląsk jest bardzo atrakcyjny. Mamy fantastyczne położenie geograficzne – Sudety, Kotliny: Jeleniogórska i Kłodzka czy Dolina Baryczy. Tutaj też znajduje się prawie 24 proc. wszystkich polskich zabytków. Tego nie da się zobaczyć w ciągu weekendu – mówi Radosław Mołoń, wicemarszałek województwa. Zaznacza przy tym, że branża turystyczna jest przyszłością regionu.

Targi potrwają od 5 do 7 kwietnia. Bogaty program można znaleźć na stronie internetowej www.mttwroclaw.pl. Tam znajdują się również informacje dotyczące jubileuszowego konkursu. Jeszcze do jutra można przesyłać drogą elektroniczną specjalne życzenia urodzinowe na 5. urodziny imprezy. Do wygrania tygodniowy pobyt dla dwóch osób na Zanzibarze.

Do wygrania zaproszenia!

My mamy dla Państwa dwa pojedyncze zaproszenia, ważne przez dwa targowe dni, umożliwiające uczestnictwo we wszystkich punktach programu. Trafią one do dwóch pierwszych osób, które odpowiedzą na pytanie: Z hodowli jakiego zwierzęcia słyną okolice Milicza? Odpowiedź należy przysłać do czwartku do godz. 20 na adres: wroclaw@gosc.pl. Zwycięzców poinformujemy mailem zwrotnym.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL