GN 16/2019 Archiwum

Już dziś (wideo)

XV Salwatoriański Festiwal Piosenki Religijnej rozpoczyna się w Trzebnicy 31 maja.

To impreza, której nie trzeba reklamować. Zdobyła już swoją renomę, a dla jej laureatów była często pierwszym krokiem do dalszych sukcesów. W tym roku po raz piętnasty w Trzebnicy odbędzie się Salwatoriański Festiwal Piosenki Religijnej „Pokochaj Miłość”, w którym wziąć udział mogą: schole parafialne, soliści oraz zespoły grające muzykę chrześcijańską. – Pierwszym celem przyświecającym nam jako organizatorom jest promocja tego rodzaju muzyki – mówi ks. Łukasz Anioł SDS, wicedyrektor Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej, organizującej festiwal. – W naszym kraju tym wykonawcom trudno jest się przebić do mediów, a doświadczenie podpowiada, że w wielu parafiach, scholach czy zespołach występują ludzie, którzy mogą pochwalić się ogromnym talentem – dodaje. Główną nagrodą (poza nagrodami pieniężnymi) jest sesja nagraniowa w profesjonalnym studiu. Ubiegłoroczny zwycięzca już może się pochwalić własną płytą.

Dla ks. Łukasza Anioła muzyka chrześcijańska to przede wszystkim ewangelizacja, głoszenie Jezusa Chrystusa:

Pierwszy festiwalowy koncert odbędzie się w Trzebnickim Centrum Kultury i Sportu w piątek o 19.30. Cały program na www.festiwal.salwatorianie.pl

XV Salwatoriański Festiwal Piosenki Religijnej [zajawka]
Maciek B

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL