Nowy numer 42/2019 Archiwum

W rytmie Alleluja

III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej rozpocznie się w kościele pw. św. Maurycego przy ul. Traugutta we Wrocławiu 19 kwietnia o 9.00.

Tłum rozśpiewanych przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych przyjedzie po raz kolejny na kwietniowe występy u św. Maurycego z Wrocławia i z podwrocławskich miejscowości. Spodziewane są zespoły dziecięce z 27 placówek. Uczestnicy i słuchacze poprzednich edycji festiwalu pod hasłem „Chwalmy Pana w rytmie… Alleluja” wiedzą, że spodziewać się można prawdziwej eksplozji radości i uwielbienia. – Towarzyszy nam myśl, by wychwalać Pana, ale także integrować się, być ze sobą – mówi koordynująca całe przedsięwzięcie Magdalena Skuza, katechetka z Szermierczej Szkoły Podstawowej nr 85 im. prof. Mariana Suskiego we Wrocławiu. Festiwal rozpoczną przedszkolaki; od. ok. 11.30 śpiewać będą uczniowie szkół podstawowych. Oprócz festiwalowych występów na uczestników i widownię czeka także pokaz szermierczy oraz spektakl teatralny o sierotce Marysi (oba w wykonaniu uczniów ze SP nr 85), a także, ok. 13.30, koncert nieco większych artystów – zespołu Christophoros składającego się z kleryków wrocławskiego seminarium.

W rytmie Alleluja   Tym razem znów zobaczymy młodych szermierzy Agata Combik/GN


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL