Nowy numer 42/2019 Archiwum

Drudzy po Warszawie

Wystawa „Młodzi, bezrobotni, wykształceni” prosto z Sejmu RP trafiła do Urzędu Gminy Długołęka. Można ją oglądać jeszcze przez kilkanaście dni.

To kilkanaście ciekawych fotografii zgłoszonych do konkursu odbywającego się w ramach projektu Dolnośląski Kalendarz Społeczny 2013. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problemy dotykające współczesne społeczeństwo. Tematem tegorocznej edycji jest zagadnienie bezrobocia wśród absolwentów uczelni wyższych. – Zamierzeniem autorów tej wystawy było wskazanie uczelniom w naszym kraju, jak i pracodawcom problemu, jakim niewątpliwie jest to, iż ludzie kształcą się latami, kończą kilka fakultetów, uczą się języków obcych, a później nie ma dla nich pracy – mówi Ewelina Kolinko, zastępca wójta Gminy Długołęka.

Jak się dowiedzieliśmy, w planach urzędu jest utworzenie „Galerii Pod Schodami”, gdzie w siedzibie gminy będą prezentowane różne wystawy. – Jest to miejsce, które odwiedza wielu mieszkańców. W ten sposób  będziemy mogli trafiać do nich z propozycją kulturalną – tłumaczy E. Kolinko.  

Drudzy po Warszawie   Drudzy po Warszawie  
 

 

 

 

 

 

 

Drudzy po Warszawie  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL